-30%Акумуляторна пилка Bosch GSR340iW (48V, 12 Ah) Безщіткова АКБ пила Бош з шиною 45см для дров + 2 АКБ TC
- Готово до відправки
- Код: 22298
12 856 ₴
8 999 ₴
Bosch GSR340IW — потужна акумуляторна пила 48 В для професійного розпилювання деревини.
- Два АКБ постачаються в базовому комплекті.
- Автоматичне змащення і просте безключове натягування неабияк спрощують обслуговування.
- Безпечна експлуатація гарантується наявністю системи миттєвого гальма ланцюга.
- Безщітковий двигун забезпечує стабільне функціонування за екстремально високих навантажень.
- Висока автономність інструменту досягається завдяки акумулятору з ємністю 12 А/год.
- Подовжена шина 45 см дає змогу ефективно валити дерева та розпилювати масивні колоди.


Акумуляторна пила Bosch GSR340IW має видатну потужність 48 В, що робить її оптимальним рішенням для складних будівельних завдань.
Висока продуктивність пристрою дає змогу максимально ефективно обробляти тверду деревину без зниження робочих обертів.
Довга напрямна 45 см робить цю модель універсальним інструментом для заготівлі дров в об'ємі 100% від потреб.
Технологія захисту XPT ізолює внутрішні компоненти від потрапляння дрібнодисперсного пилу та вологи.
Металевий зубчастий упор гарантує надійну фіксацію на бревні для виконання надточного різання.

Безключова система дає змогу оператору налаштувати натяг полотна за лічені секунди.
- Зручне регулювання виробляється спеціальним важелем без застосування додаткових ключів або викруток.
- Стабільна фіксація механізму унеможливлює провисання ланцюга під час здійснення глибокого пиляння під кутом 90 градусов.
Автоматичне змащення подає олію на шину в режимі реального часу, зменшуючи знос гарнітури.
- Олійний бак місткістю 200 мл дає змогу довго працювати без пауз на дозаправляння.
- Прозоре віконце на корпусі слугує для візуального контролю залишку мастильного матеріалу.
- Рівномірне подавання через вбудований насос унеможливлює перегрівання металу за будь-яких температур.

Безщітковий двигун нового типу характеризується високим ККД і істотно збільшеним експлуатаційним ресурсом.
Немає тертя вугільних щіток мінімізує робочий шум і практично повністю прибирає вібрацію.
Інтелектуальний захист миттєво спрацьовує у разі виникнення перевантажень, запобігаючи виходу мотора з ладу.
Надійна конструкція привода не вимагає заміни витратних матеріалів, що неабияк знижує вартість експлуатації.
Ручне гальмо інерційної дії гарантує миттєву зупинку ланцюга в екстреній ситуації.
Сфера застосування моделі Bosch GSR340IW містить професійну щільнинку та комплексний догляд за садом.
Довжина шини 45 см і збалансована розсувка дають змогу працювати тривалий час без втоми.
Прогумовані ручки зі спеціальним покриттям забезпечують впевнений хват і виключають вислизання інструмента.

Панель керування на корпусе Bosch GSR340IW забезпечує повний контроль усіх робочих процесів.
- Кнопка Power активує живлення і блокує випадковий пуск пилки.
- Клавіша Function використовується для зміни швидкісних режимів під конкретні породи дерева.
- Регулювання обертів допомагає раціонально витрачати заряд під час обрізання гілок завтовшки 50 мм.
Індикація інформує користувача про поточну швидкість і загальний стан системи. Індикатор заряду розташований над кнопкою вмикання для зручного моніторингу залишку енергії.

Комплект доставки містить два акумулятори 48 В з місткістю 12 А/год для рекордної автономності.
Зарядний пристрій дає змогу якнайшвидше відновити місткість літій-іонних елементів.
Сучасні батареї захищені від глибокого розрядження та не мають хімічного «ефекту пам'яті».

- Тип живлення: акумуляторна
- Довжина шини: 45 см
- Крок ланцюга: 3/8"
- Швидкість обертання ланцюга: 20 м/с
- Тип двигуна: безщітковий
- Напруга акумулятора: 48 В
- Ємність акумулятора: 12.0 А/год
- Об'єм оливного бака: 200 мл
- Система змащення ланцюга: автоматична
- Натягування ланцюга: безключове регулювання
- Гальмо ланцюга: є
- Рівень шуму: 95 дБ
- Вібрація: 3.0 м/с2
- Індикатор заряду: є
- Матеріал корпусу: ударостійкий пластик
- Вага з акумулятором: 6.7 кг

- Пила Bosch GSR340iW
- Шина 45 см — 1 шт.
- Ланцюг — 1 шт.
- АКБ (48V, 12 Ah) — 2 шт.
- Зарядний пристрій — 1 шт.
- Захисний кожух шини — 1 шт.
- Викрутка — 1 шт.
- Пластиковий кейс
- Інструкція
- Гарантійний талон

![]() |
Швидка доставка по всій Україні |
![]() |
Оплата у разі отримання. Платіть після отримання та перевірки товару. |
![]() |
Зручні способи оплати: накладений платеж, розрахунковий рахунок або Пром-оплата. |
![]() |
Подарунок до кожного замовлення. Радуємо кожного клієнта приємним бонусом. |
![]() |
Консультації перед купівлею. Підкажемо, допоможемо вибрати та відповісти на всі питання. |
![]() |
Гарантія 3 роки. Офіційне сервісне обслуговування упродовж 36 місяців. |
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Акумулятор |
| Розташування двигуна | Поперечний |
| Довжина шини | 450 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Швидкість обертання ланцюга | 20 м/сек |
| Об'єм масляного бака | 200 мл |
| Вага | 6.7 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Тип товару | Ланцюгова акумуляторна пила |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 48 В |
| Час заряду акумулятора | 90 хв |
| Додаткові функції | |
| Легкий запуск | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Так |
- Ціна: 8 999 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Акумуляторна пилка Bosch GSR340iW (48V, 12 Ah) Безщіткова АКБ пила Бош з шиною 45см для дров + 2 АКБ TC»










