-30%Мотокультиватор Husqvarna 557R (5.4 кВт, 2-тактний) Садовий бензиновий культиватор Хускварна TC
- Готово до відправки
- Код: 1000529
9 540 ₴
6 678 ₴
Культиватор Husqvarna 557 R — ефективне обладнання, створене для професійного оброблення землі.
- Висока потужність мотора становить 7,3 л.с. для виконання складних завдань.
- Перевірений двотактний двигун забезпечує безперебійну роботу інструмента.
- Комфортне ручне керування пов'язане з 1 передачею для кращого контролю.
- Оптимальна ширина культивации в 300 мм гарантує швидке проходження рядів.
- Максимальна глибина запашки досягає 150 мм для якісної підготовки ґрунту.
- Невелика вага агрегату становить усього 15 кг для зручності транспортування.


-
Інтенсивне розпушування ґрунту допомагає ефективно підготувати грядки до сезону.
-
Швидке усунення бур'янів дає змогу миттєво очистити зарослі зони.
-
Додаткове вологозаощадження й окучування істотно підвищують загальну врожайність.
-
Надійний сільськогосподарський агрегат стане незамінним помічником під час посіву або збирання врожаю.
-
Потужний двотактний двигун повністю відповідає суворим екологічним вимогам.
-
Міцний захист паливного бака запобігає механічним пошкодженням вузла.
-
Фірмова система легкий старт гарантує миттєвий запуск у будь-яких умовах.
-
Посилена поршнева група неабияк збільшує загальний ресурс роботи.
-
Надійний редуктор на підшипниках витримує максимальні експлуатаційні навантаження.
-
Знімна розбірна фреза дає змогу самостійно регулювати ширину захоплення.
-
Зручне швидкозатискне кріплення керма допомагає швидко зафіксувати ручку в потрібному положенні.
-
Виносний повітряний фільтр на кермі забезпечує надійний захист від потрапляння пилу.

- Тип двигуна: 2-тактний
- Тип карбюратора: діафрагмінний
- Кількість циліндрів: 1
- Робочий об'єм циліндра: 62 см3.
- Потужність: 5.4 кВт / 7.3 к.с.
- Об'єм бака: 1,2 л.
- Витрата палива: 0.40 л/год
- Тип живлення: бензин
- Тип старту: ручний
- Охолодження: повітряне
- Тип привода: редукторний
- Ширина культивації: 30 см.
- Глибина культивації: 10 см.
- Антивібраційна система: є
- Вага: 15 кг

- Мотокультуратор Husqvarna 557 R
- Колеса для транспортування
- Захисні крила
- Фрези — 4 шт.
- Картонне паковання
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації

![]() |
Швидка доставка по всій Україні |
![]() |
Оплата у разі отримання. Платіть після отримання та перевірки товару. |
![]() |
Зручні способи оплати: накладений платеж, розрахунковий рахунок або Пром-оплата. |
![]() |
Подарунок до кожного замовлення. Радуємо кожного клієнта приємним бонусом. |
![]() |
Консультації перед купівлею. Підкажемо, допоможемо вибрати та відповісти на всі питання. |
![]() |
Гарантія 3 роки. Офіційне сервісне обслуговування упродовж 36 місяців. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип | Культиватор |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Мінімальна ширина обробки | 30 см |
| Максимальна ширина обробки | 30 см |
| Максимальна глибина обробки | 15 см |
| Зчеплення | Муфта |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 7.3 к. с. |
| Об'єм двигуна | 62 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 15 кг |
- Ціна: 6 678 ₴









