-30%Акумуляторна безщіткова міні-пила Husqvarna 85iXP KIT (24V, 5Ah) Гілкоріз Хускварна з шиною 15см для обрізки гілок з 2АКБ TC
- Готово до відправки
- Код: 69512
5 498 ₴
3 849 ₴
Акумуляторна пила Husqvarna 85IXP KIT слугує для ефективного та легкого догляд за деревами у найрізноманітніших локаціях.
- Невеликий садовий прилад укомплектований 15-сантиметровою шиною для простого проникнення у вузькі та незручні місця.
- Довговічний безщітковий мотор забезпечує безперебійне функціонування техніки за підвищених навантажень.
- Пристрій чудово підходить для зрізання сухих гілок, підготовки невеликих поліней, ремонтних і ландшафтних робіт.
- Набір постачається з ємною літій-іонної батареї з робочим вольтажем 24V і місткістю 5 А/год для максимальної незалежності від розеток.
- Пила Husqvarna 85IXP KIT доповнюється спеціальною напівавтоматичним мастилом, що запобігає швидкому зносу пиляльної гарнітури.
- Миттєва безключове регулювання дає змогу швидко підтягувати різальний елемент безпосередньо під час роботи.
- Комфортна ручка і надійна захист від ненавмисного старту гарантують оператору повну безпеку.


Портативна ланцюгова пила Husqvarna 85IXP KIT обладнана 15-сантиметровою шиною, яка гарантує маневровість під час обрізання чагарників.
-
Сучасний безщітковий мотор витрачає мінімум енергії та не вимагає постійного сервісного обслуговування.
-
Інноваційний двигун знижує внутрішнє нагрівання деталей, істотно продовжуючи загальний термін експлуатації пристрою.
-
Продумана напівавтоматична система подавання оливи неабияк зменшує тертя під час пиляння.
-
Спеціальний робочий механізм робить процес розпилювання плавним і захищає гарнітуру від передчасного зношування.
-
Зручна ергономічна ручка знижує стомлюваність оператора під час виконання затяжних будівельних робіт.
-
Вбудована захисне блокування унеможливлює ненавмисний запуск, мінімізуючи ризики отримання травм.
-
Мінімальний вага конструкції дає змогу ефективно керувати інструментом навіть користувачам-початківцям.
-
Практична безключова натяжка допомагає швидко відрегулювати ланцюгову гарнітуру без застосування ключів.
-
Просте регулювання виключає провисання ланцюга, гарантуючи безпеку в польових умовах.
-
Повна заміна ланцюга здійснюється за лічені секунди, заощаджуючи час власника.
-
Ефективне технічне обслуговування адаптоване під приватну експлуатацію інструменту.
-
Фірмовий літій-іонні акумулятори забезпечують повну незалежність від стаціонарної електричної мережі.
-
Потужні батареї 24V зберігають стабільні показники продуктивності до повного розряджання.
-
Джерело живлення 5 А/год позбавлений ефекту пам'яті та заряджається за короткий проміжок часу.
-
Ємні акумулятори роблять пилку Husqvarna 85IXP KIT довговічним помічником у побуті та на виробництві.
- Тип двигуна: безщітковий
- Номінальна напруга: 24В
- Місткість АКБ: 5,0 А/ч
- Крок ланцюга: 1/4"
- Довжина шини: 15 см
- Швидкість обертання ланцюга: 10 м/сек
- Безключова натяжка ланцюга: є
- Індикатор заряду: є
- Об'єм оливного бака: 75 мл
- Напівавтоматичне змащення ланцюга: є
- Час заряджання акумулятора: 60 хв.
- Вага: 1.5 кг

- Пила Husqvarna 85iXP KIT
- Шина 15 см — 1 шт.
- Ланцюг — 1 шт.
- АКБ (24V, 5AH) — 2 шт.
- Зарядний пристрій — 1 шт.
- Місткість для олії — 1 шт.
- Кейс пластиковий
- Інструкція
- Гарантійний талон

![]() |
Швидка доставка по всій Україні |
![]() |
Оплата у разі отримання. Платіть після отримання та перевірки товару. |
![]() |
Зручні способи оплати: накладений платеж, розрахунковий рахунок або Пром-оплата. |
![]() |
Подарунок до кожного замовлення. Радуємо кожного клієнта приємним бонусом. |
![]() |
Консультації перед купівлею. Підкажемо, допоможемо вибрати та відповісти на всі питання. |
![]() |
Гарантія 3 роки. Офіційне сервісне обслуговування упродовж 36 місяців. |
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | Чехія |
| Живлення | Акумулятор |
| Довжина шини | 150 мм |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Швидкість обертання ланцюга | 10 м/сек |
| Об'єм масляного бака | 75 мл |
| Рівень шуму | 95 дБ |
| Вага | 1.5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 5 А. г |
| Напруга акумулятору | 24 В |
| Час заряду акумулятора | 60 хв |
| Додаткові функції | |
| Легкий запуск | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Так |
- Ціна: 3 849 ₴









