-30%Ланцюгова бензопила Husqvarna 365 ХР (3,5 кВт) Потужна бензинова пила Хускварна з шиною 45см для заготівлі дров та валки лісу TC
- Готово до відправки
- Код: 61633
5 977 ₴
4 184 ₴
Потужна бензопилка Husqvarna 365 XP розроблена спеціально для професійного заготівлі лісу й ефективного розпилювання дров.
- Висока продуктивність забезпечується надійним силовим агрегатом із показником потужності 3,5 кВт.
- Довга пиляльна шина 45 см дає змогу легко та швидко справлятися з масивними колодами.
- Фірмовий двотактний двигун має робітник об'єм 40,8 см3 для стабільної роботи під постійним навантаженням.
- Ефективна валка лісу гарантує впевнений зріз дул дерев діаметром до 70 см.
- Універсальний крок ланцюга становить 0,325 дюйма, істотно спрощуючи підбір і заміну різальних елементів.
- Спеціальна система запуску знижує необхідне фізичне зусилля оператора на 30% під час старту.
- Підвищений робочий ресурс поршневий групи призначений для інтенсивної експлуатації на термін до 5 років.


Високопродуктивна бензопила Husqvarna 365 XP створена для користувачів, яким важливі надійність і зручність.
-
Стабільна робота інструменту гарантується навіть у важких будівельних умовах або під час розчищення ділянок.
-
Сучасний двигун зі збільшеними обертами забезпечує швидке різання масивних дерев'яних заготовок.
-
Продумана система охолодження виключає перегрівання внутрішніх вузлів, даючи змогу працювати тривалий час без зниження ефективності.
-
Економна витрата палива оптимізує витрати та знижує загальну частоту дозаправок.
-
Ідеальне балансування конструкції і мала вага сприяють максимальній легкості в керуванні інструментом.
-
Ефективна антивібраційна система мінімізує шкідливе навантаження на руки оператора під час розпилювання.
-
Автоматична система змащення ланцюга запобігає зносу різальних елементів і продовжує термін їх експлуатації.
-
Якісний корпус пили виготовлений з ударостійкого ABS-пластику, стійкого до механічних пошкоджень.
-
Надійний бензоінструмент Husqvarna 365 XP є ідеальним вибором як для професіоналів, так і для приватних користувачів.
-
Потужний двотактний двигун з робочим об'ємом 40,8 см3 і потужністю 3,5 кВт гарантує високу продуктивність.
-
Пиляльна гарнітура розміром 45 см є універсальним рішенням для пилка професійного сегмента.
-
Універсальний розмір профілю з кроком ланцюга 0,325 дюйма полегшує підбір необхідного різального зуба.
-
Висока швидкість протягування ланцюга істотно пришвидшує процес виконання завдань із заготівлі дров.

-
Унікальна система легкого старту знижує зусилля під час запуску двигуна на 30%.
-
Якісний праймер неабияк полегшує первинний запуск бензопили за будь-яких погодних умов.
-
Автоматичний оливний насос подає необхідну кількість мастила в паз напрямної шини.
-
Надійне гальмо ланцюга гарантує швидку зупинку інструмента в разі потреби.
-
Зручне бічне розташування натягувача робить регулювання ланцюга безпечним і виключає контакт із зубчастим упором.
-
Ергономічна дуга ручки забезпечує повний контроль над виробленими операціями та надійний хват.
-
Сучасна антивібраційна система базується на спеціальних демпферних елементах усередині корпусу пили.

-
Міцний пластиковий корпус забезпечує надійний захист двигуна від будь-яких фізичних пошкоджень.
-
Подвійне покриття стінок циліндра пористим хромом мінімізує тертя й кардинально збільшує моторесурс.
-
Спеціальні оливобензостійкі шланги гарантують довговічність і герметичність паливної системи.

- Робочий обсяг циліндра: 40,8 см3
- Потужність: 3,5 кВт/ 4.7 л.с.
- Крок ланцюга: 0,325"
- Довжина шини: 45 см
- Кількість обертів на холостому ходу: 3000 об./хв.
- Кількість обертів max: 12500 об./хв
- Об'єм оливного бака: 420 мл
- Об'єм паливного бака: 770 мл
- Тип двигуна: одноциліндровий 2-тактний
- Джерело живлення: бензин А-92/95 + олива для 2 тактних двигунів
- Витрата палива (г/кВт): 490 г/кВт/год
- Рівень потужності звуку: 110 дБ(А)
- Тип оливного насоса: автоматичний
- Вага: 6,4 кг

- Пила Husqvarna 365XP
- Шина 45 см — 1 шт.
- Ланцюг — 1 шт.
- Інструкція
- Чохол на шину
- Мірний бачок для змішування
- Набір інструментів
- Гарантійний талон ( 36 місяців)
![]() |
Швидка доставка по всій Україні |
![]() |
Оплата у разі отримання. Платіть після отримання та перевірки товару. |
![]() |
Зручні способи оплати: накладений платеж, розрахунковий рахунок або Пром-оплата. |
![]() |
Подарунок до кожного замовлення. Радуємо кожного клієнта приємним бонусом. |
![]() |
Консультації перед купівлею. Підкажемо, допоможемо вибрати та відповісти на всі питання. |
![]() |
Гарантія 3 роки. Офіційне сервісне обслуговування упродовж 36 місяців. |
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | Чехія |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Довжина шини | 450 мм |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Швидкість обертання ланцюга | 20 м/сек |
| Кількість обертів | 12500 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 420 мл |
| Вага | 6.4 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Тип товару | Ланцюгова бензинова пила |
| Тип двигуна | Двотактний |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 40.8 куб. см |
| Потужність двигуна | 4.7 к. с. |
| Ємність паливного бака | 770 мл |
| Витрата палива | 0.49 л/год |
| Додаткові функції | |
| Праймер | Так |
| Легкий запуск | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
- Ціна: 4 184 ₴









