-30%Бензинова ланцюгова пилка Husqvarna 585 XP (5,3 кВт) Потужна бензопила Хускварна з шиною 45 см для валки лісу TC
- Готово до відправки
- Код: 22236
6 641 ₴
4 649 ₴
Бензинова ланцюгова пила Husqvarna 585 XP (5,3 кВт) є професійним інструментом для валки лісу.
- Висока потужність 5300 Вт гарантує стабільну роботу під час розпилювання щільної деревини.
- Міцна пиляльна шина 45 см забезпечує швидке різання дерев діаметром до 70 см.
- Універсальний крок ланцюга 0,325" істотно полегшує добір необхідних різальних елементів.
- Інноваційна система LowVib ефективно гасить вібрації для захисту суглобів оператора.
- Надійний паливний праймер виключає сухий старт і полегшує запуск двигуна.
- Спеціальний автоматичний насос забезпечує рівномірне подавання оливи на ланки ланцюга.
- Ергономічний полегшений картер виготовлений із міцного магнієвого сплаву.
- Посилена поршнева група має розрахунковий термін експлуатації до 5 років.


-
Бензинова пила Husqvarna 585 XP обладнана сучасним двотактним двигуном із робочим об'ємом 52 см3.
-
Висока потужність 5,3 кВт забезпечує стабільне функціонування під постійним робочим навантаженням.
-
Пиляльна шина 45 см дає змогу оператору виконувати валку дерев діаметром до 70 см.
-
Універсальний крок ланцюга 0,325" істотно полегшує добір необхідних різальних елементів волосіні.
-
Швидке та чисте різання гарантує високу точність під час проведення будівельних робіт.
-
Усилие на шнур стартера знижено до 30%, що полегшує запуск у холодну погоду.
-
Паливний насос Праймер попередньо закачує паливо в карбюратор, запобігаючи появі сухого старту.
-
Рівномірне подавання оливи на напрямну шину повністю виключає руйнівне сухе тертя.
-
Вбудована система автоматичного змащення активується строго під час запуску двигуна та залежить від обертів.
-
Плавне розпилювання деревини без ривків продовжує експлуатаційний термін експлуатації всіх різальних елементів.
-
Миттєва зупинка ланцюга забезпечується надійним гальмом у разі виникнення нештатної ситуації.
-
Впевнене захоплення інструмента гарантує передня ручка зі спеціальною нековзкою дугою.
-
Спеціальні ізолювальні демпфери гасять вібрації від двигуна, запобігаючи перевтомі оператора.
-
Оптимальний розподіл ваги досягається завдяки збалансованій конструкції бензопили.
-
Висока стійкість до ударів забезпечується корпусом із міцного якісного ABS-пластику.
-
Стабільна робота двигуна досягається завдяки подвійному хромованому копіюванню всієї циліндропоршневої групи.
-
Олія- та бензостійкі шланги зберігають первісну еластичність у разі різких перепадів температур.
-
Кований колінвал і шатун неабияк підвищують загальну зносостійкість потужного силового агрегату.
-
Картер із магнієвого сплаву вирізняється міцністю за мінімальної загальної ваги деталі.
-
Електронна система запалювання CD забезпечує стабільну роботу інструмента в віддалених польових умовах.
- Робочий обсяг циліндра: 52 см3
- Потужність: 5,3 кВт/ 7,2 л.с.
- Крок ланцюга: 0,325"
- Довжина шини: 45 см
- Кількість обертів на холостому ходу: 3000 об./хв.
- Кількість обертів max: 12500 об./хв
- Об'єм оливного бака: 420 мл
- Об'єм паливного бака: 770 мл
- Тип двигуна: одноциліндровий 2-тактний
- Джерело живлення: бензин А-92/95 + олива для 2 тактних двигунів
- Рівень потужності звуку: 110 дБ(А)
- Тип оливного насоса: автоматичний
- Вага: 6,5 кг

- Пила Husqvarna 585 XP
- Шина 45 см — 1 шт.
- Ланцюг — 1 шт.
- Чохол на шину — 1 шт.
- Колба для змішування палива
- Набір інструментів
- Інструкція
- Гарантійний талон

![]() |
Швидка доставка по всій Україні |
![]() |
Оплата у разі отримання. Платіть після отримання та перевірки товару. |
![]() |
Зручні способи оплати: накладений платеж, розрахунковий рахунок або Пром-оплата. |
![]() |
Подарунок до кожного замовлення. Радуємо кожного клієнта приємним бонусом. |
![]() |
Консультації перед купівлею. Підкажемо, допоможемо вибрати та відповісти на всі питання. |
![]() |
Гарантія 3 роки. Офіційне сервісне обслуговування упродовж 36 місяців. |
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | Чехія |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Довжина шини | 450 мм |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Швидкість обертання ланцюга | 20 м/сек |
| Кількість обертів | 12500 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 420 мл |
| Вага | 6.5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Тип товару | Ланцюгова бензинова пила |
| Тип двигуна | Двотактний |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Потужність двигуна | 7.2 к. с. |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Ємність паливного бака | 770 мл |
| Додаткові функції | |
| Праймер | Так |
| Легкий запуск | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
- Ціна: 4 649 ₴









